Walka z zaburzeniami seksualnymi

Zaburzenia seksualne występują szeroko w społeczeństwie. Jest to spowodowane wieloma czynnikami z zakresu psychologii. Oczywiście w tym momencie nie jestem w stanie wymienić wszystkich, jednak chciałam nieco napisać o skutkach takich zmian psychicznych. Wśród nich jest na pewno pedofila. Dla mnie to najgroźniejsze i najbardziej odrażające zaburzenie.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Osiągnięcie rozkoszy seksualnej (równoznaczne ze szczytowaniem, czyli orgazmem) jest tylko możliwe dzięki aktowi seksualnemu z małymi dziećmi. Ewentualnie można oglądać ich nagie zdjęcia lub nakręcone filmy pornograficzne z ich udziałem. Kobiety zazwyczaj nie korzystają z takich praktyk, gdyż około dziewięćdziesiąt dziewięć procenty wszystkich przypadków odnotowanych przez policję dotyczy mężczyzn. Richard Freiherr von Krafft-Ebing, czyli austriacko-niemiecki seksuolog, psychiatra wprowadził naukowe sformułowanie do języka, czyli nazwę pedofilia. (więcej…)

Preferencje seksualne

Sadyzm jest przeciwieństwem masochizmu. Polega on na zadawaniu bólu, cierpienia partnerowi seksualnemu, a przez to osiągnięcie szczytowania i podniecenia seksualnego. Jest to paradoksalne, a nawet głupie, jednak nie tak bardzo jak masochizm.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Tutaj człowiek osiąga najlepszy stan podniecenie, kiedy czuje się upokorzony, zniesławiony, po prostu jego cześć zostaje zbezczeszczona. Takie wizje seksualne prześladują mnóstwo ludzi, czasami nawet nie podejrzewamy, że aż tak bardzo silnie związanych z własną rodziną oraz kultywowaniem tradycji rodzinnych. Jednak każdy ma własne preferencje seksualne. Jednych podnieca czerwona bielizna, innych jej brak, a trzeci oddadzą wszystko za seks z partnerką w babcinych pantalonach, czyli przydługich majtkach o zbyt długiej nogawce (przypominają męskie szorty). (więcej…)

Poznawanie preferencji seksualnej

No cóż… Każdy z nas ma inne preferencje seksualne. Są także osoby, których podnieca akt seksualny ze… zwłokami! To nie żart. Takie zaburzenie seksualne nazywamy nekrofilią. Jest to na pewno szczególny rodzaj fetyszyzmu, podobny do sadyzmu (chociaż nie wiemy seks ze zwłokami nie jest gorszy niż okładanie pejczem żywego człowieka, który się na to zgadza, a nawet go to podnieca.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Umarli niestety nie mogą powiedzieć, czy zgadzają się na stosunek seksualny z takimi osobami, które osiągają orgazm przez patrzenie na nieżywych). Oczywiście także istnieje coś takiego jak nekrofagia, czyli zjadanie zwłok… To pewnie jest jeszcze gorsze, ale myślę, ze takie osoby powinno już się leczyć psychiatrycznie… Oczywiście jest to moje subiektywne zdanie, z którym można się nie zgodzić i mieć wiele argumentów, które logicznie wytłumaczą mi mój błąd w rozumieniu. (więcej…)

Zabawy w sypialni

Seks sadomasochistyczny nie jest aż tak popularnym niż tradycyjny, klasyczny. Wiąże się z bólem, cierpieniem i poniżeniem. W zależności od pozycji zajmowanej w sypialni możemy mieć do czynienia z masochizmem lub sadyzmem (od tego właśnie powstała nazwa tego aktu seksualnego). Co można jeszcze napisać o tym?

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

No cóż, trzeba opisać czym dokładniej charakteryzuję się obydwie pozycje partnerów. Otóż masochizm jest związany z cierpieniem i upokorzeniem. Jednostka jest zadowolona, kiedy odczuwa  fizyczny i psychiczny ból. Może to brzmieć paradoksalnie, jednak tacy ludzie istnieją. Kobiety często są nazywane ,,sukami”, a ich partnerzy sadyści to ,,Panowie”. W tym momencie można śmiało wkroczyć do opisywania odwrotnej sytuacji, mianowicie sadyzmu. Jest to związane z górowaniem nad partnerem. (więcej…)