Preferencje seksualne

Sadyzm jest przeciwieństwem masochizmu. Polega on na zadawaniu bólu, cierpienia partnerowi seksualnemu, a przez to osiągnięcie szczytowania i podniecenia seksualnego. Jest to paradoksalne, a nawet głupie, jednak nie tak bardzo jak masochizm.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Tutaj człowiek osiąga najlepszy stan podniecenie, kiedy czuje się upokorzony, zniesławiony, po prostu jego cześć zostaje zbezczeszczona. Takie wizje seksualne prześladują mnóstwo ludzi, czasami nawet nie podejrzewamy, że aż tak bardzo silnie związanych z własną rodziną oraz kultywowaniem tradycji rodzinnych. Jednak każdy ma własne preferencje seksualne. Jednych podnieca czerwona bielizna, innych jej brak, a trzeci oddadzą wszystko za seks z partnerką w babcinych pantalonach, czyli przydługich majtkach o zbyt długiej nogawce (przypominają męskie szorty). (więcej…)

Poznawanie preferencji seksualnej

No cóż… Każdy z nas ma inne preferencje seksualne. Są także osoby, których podnieca akt seksualny ze… zwłokami! To nie żart. Takie zaburzenie seksualne nazywamy nekrofilią. Jest to na pewno szczególny rodzaj fetyszyzmu, podobny do sadyzmu (chociaż nie wiemy seks ze zwłokami nie jest gorszy niż okładanie pejczem żywego człowieka, który się na to zgadza, a nawet go to podnieca.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Umarli niestety nie mogą powiedzieć, czy zgadzają się na stosunek seksualny z takimi osobami, które osiągają orgazm przez patrzenie na nieżywych). Oczywiście także istnieje coś takiego jak nekrofagia, czyli zjadanie zwłok… To pewnie jest jeszcze gorsze, ale myślę, ze takie osoby powinno już się leczyć psychiatrycznie… Oczywiście jest to moje subiektywne zdanie, z którym można się nie zgodzić i mieć wiele argumentów, które logicznie wytłumaczą mi mój błąd w rozumieniu. (więcej…)